حقوق و قوانين:

 استفاده شما از وب‌سایت گوودباکس به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می‌باشد.

  1. خدمات و محتويات سايت، صرفاً براى استفاده شخصى و غیرتجاری شما عرضه‌شده است. هرگونه استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني نخواهد داشت و هر فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هر عنوان می‌تواند از اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.
  2. اطلاعات موجود در سايت گوودباکس از منابع معتبر و مرتبط و نيز شرکت‌های سازنده محصولات جمع‌آوری و در سايت قرار داده‌شده است. ممکن است اطلاعات، نرم‌افزار، محصولات و سرویس‌های موجود يا ارائه‌شده در سايت گوودباکس در مواردي غیردقیق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت گوودباکس مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه‌شده بر عهده نخواهد داشت. سايت گوودباکس به‌طور مداوم اطلاعات و محتويات سايت را به‌روز می‌نماید.
  3. در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا عدم حضور در آدرس ذکرشده و یا عدم قبول تحویل گرفتن بسته پستی به هر عنوان كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، مشتری باید هزینه‌های رفت‌وبرگشت کالا و هزینه بسته‌بندی و کارتن را خود تقبل نموده و به‌حساب فروشگاه واریز نماید. در غیر این صورت به‌عنوان ایجاد مزاحمت به فروشگاه اینترنتی در مراجع قانونی تحت پیگرد و محکوم به جبران خسارت خواهند شد.
  4. چنانچه خرید شما، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی‌باشد، ارسال سفارشان شما به اولین روز کاری پس از تعطیلی موکول خواهد شد.
  5. هزینه‌های پستی، هرسال با توجه به نرخ‌های اعلامی از سوی اداره پست تنظیم می‌گردد که تماماً بر عهده خریدار می‌باشد. هزینه ارسال کالا با تمامی حامل‌ها (پست، تیپاکس، پیک، باربری، ماشین شخصی) به عهده خریدار می‌باشد. خسارات احتمالی حمل کالا بر عهده حامل بوده و مشتری هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهند داشت و مشتری نباید کالای معیوب را از راننده اتومبیل شخصی تحویل بگیرد.در صورت خرید پستی، بسته پستی باید به‌وسیله مشتری تحویل گرفته و مبلغ فاکتور به مأمور پست پرداخت شود و اگر ایرادی در کالا مشاهده شد بلافاصله به فروشگاه اطلاع داده شود. فروشگاه در اسرع وقت کالا را بدون هیچ هزینه اضافی برای مشتری جایگزین خواهد کرد.
  6. خریدهایی که مبالغ آن‌ها واریز نشده باشد، بعد از 24 ساعت کنسل می‌شود و فروشگاه در قبال وجه واریزی بعد از مدت برای ارسال خرید شما مسئولیتی ندارد. همچنین چنانچه محصول خرید شده توسط شما تمام‌شده باشند به‌ناچار خرید در نوبت ارسال قرار می‌گیرند و یا به درخواست مشتری خرید کنسل خواهد شد.
  7. قیمت‌ها در سایت بروز می‌شوند و بعد از خرید کاربران تا ارسال آن هیچ هزینه‌ای با عنوان افزایش قیمت و یا ... از کاربران دریافت نخواهد شد. فقط کافی است قبل از ثبت سفارش در سایت قیمت لحظه‌ای را استعلام نموده و با آگاهی کامل خرید نمایید.
  8. ثبت درخواست‌ها و خریدها 24 ساعته و تمام‌وقت انجام می‌شود، اما ارسال مرسولات پستی فقط در روزهای کاری انجام می‌پذیرد.
  9. اين توافق‌نامه تحت قوانين کشور جمهوری اسلامی ايران مقرر می‌گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب‌سایت گوودباکس خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می‌شود.

 سياست حفظ حريم شخصی کاربران:

 اطلاعات خریداران به‌صورت محرمانه نگهداری می‌شود و کسی به آن‌ها تا حد توان از بعد فناوری اطلاعات و قوانین جمهوری اسلامی ایران دسترسی نخواهد داشت.

 ارتباط مستقيم با کاربران:

مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت يعنی www.goodbox.ir است؛ و آدرس ايميل (و قسمت ارتباط با ما) و تلفن‌های تماس در سايت ارائه‌شده است.

 

با تشکر

مديريت سايت اینترنتی، فروشگاه گوودباکس

© کليه حقوق محفوظ است. خردادماه 1395 هجری خورشیدی